BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO QOSOLKA:Jilayaasha Sooraan Iyo Jawaan Oo Soo Bandhigay Qayb Cusub ILAAHAY UMADDIISA U NABADGALIYA (VIDEO)

soranjawan

08-03-2014 (BNN) Jilayaasha Sooraan Iyo Jawaan Oo Soo Bandhigay Qayb Cusub ILAAHAY UMADDIISA U NABADGALIYA (VIDEO)

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 12 November 2013 22:42
Sunday, 23 March 2014 12:39
Monday, 17 February 2014 18:55
Sunday, 20 April 2014 14:26
Wednesday, 13 November 2013 13:52
Saturday, 25 January 2014 16:11
Sunday, 24 November 2013 22:12
Sunday, 23 February 2014 20:45
Wednesday, 05 February 2014 03:34
Sunday, 11 August 2013 13:57