BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO QOSOLKA:Jilayaasha Sooraan Iyo Jawaan Oo Soo Bandhigay Qayb Cusub ILAAHAY UMADDIISA U NABADGALIYA (VIDEO)

soranjawan

08-03-2014 (BNN) Jilayaasha Sooraan Iyo Jawaan Oo Soo Bandhigay Qayb Cusub ILAAHAY UMADDIISA U NABADGALIYA (VIDEO)

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 11 September 2013 21:15
Monday, 30 December 2013 12:46
Tuesday, 31 December 2013 15:55
Wednesday, 05 March 2014 00:10
Thursday, 30 January 2014 16:58
Sunday, 09 February 2014 10:01
Wednesday, 02 April 2014 19:41
Sunday, 20 July 2014 19:28
Monday, 14 July 2014 05:41
Sunday, 18 May 2014 19:53