BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Wasiir Xaglotoosiye:Anigu Madudin La Imana Soo Qabanin Waa Been Laakiin Tabasho Wayjirtaa,Wasiirada Beesha Siilaanyona Burco Shaqo Bay U Joogaane...DHAGAYSO+VIDEO)

Xagltoosiye08-03-2014 (BNN) Wasiirka Caafimaadka Ee Siilaanyo Mudane Saleebaan Xaglotoosiye ayaa ganafka ku dhuftay in uu duday oo lasoo celiyay dafirayna baad uu ka qaadio ji Somaliland

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.


Xafiiska Wararka Boramanews
Boramanews@gmail.com

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 18 October 2013 12:11
Monday, 28 October 2013 01:28
Monday, 25 August 2014 10:11
Sunday, 09 February 2014 11:28
Wednesday, 27 November 2013 17:44
Sunday, 23 February 2014 11:53
Monday, 27 January 2014 23:16
Sunday, 17 November 2013 10:46
Thursday, 15 August 2013 18:31
Wednesday, 02 April 2014 18:01