BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Wasiir Xaglotoosiye:Anigu Madudin La Imana Soo Qabanin Waa Been Laakiin Tabasho Wayjirtaa,Wasiirada Beesha Siilaanyona Burco Shaqo Bay U Joogaane...DHAGAYSO+VIDEO)

Xagltoosiye08-03-2014 (BNN) Wasiirka Caafimaadka Ee Siilaanyo Mudane Saleebaan Xaglotoosiye ayaa ganafka ku dhuftay in uu duday oo lasoo celiyay dafirayna baad uu ka qaadio ji Somaliland

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.


Xafiiska Wararka Boramanews
Boramanews@gmail.com

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 12 June 2014 03:24
Monday, 20 January 2014 17:57
Tuesday, 21 January 2014 13:21
Wednesday, 18 September 2013 19:46
Monday, 24 March 2014 20:14
Thursday, 30 January 2014 23:18
Thursday, 05 September 2013 03:56
Saturday, 02 August 2014 11:45
Wednesday, 02 July 2014 13:53
Saturday, 01 February 2014 15:07