BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Wasiir Xaglotoosiye:Anigu Madudin La Imana Soo Qabanin Waa Been Laakiin Tabasho Wayjirtaa,Wasiirada Beesha Siilaanyona Burco Shaqo Bay U Joogaane...DHAGAYSO+VIDEO)

Xagltoosiye08-03-2014 (BNN) Wasiirka Caafimaadka Ee Siilaanyo Mudane Saleebaan Xaglotoosiye ayaa ganafka ku dhuftay in uu duday oo lasoo celiyay dafirayna baad uu ka qaadio ji Somaliland

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.


Xafiiska Wararka Boramanews
Boramanews@gmail.com

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 17 June 2014 11:45
Sunday, 12 January 2014 10:17
Wednesday, 05 February 2014 11:54
Wednesday, 02 July 2014 11:24
Monday, 12 August 2013 08:41
Friday, 06 September 2013 22:14
Thursday, 27 February 2014 17:12
Thursday, 13 March 2014 14:32
Wednesday, 18 September 2013 19:26
Sunday, 23 February 2014 11:37