BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Madaxweynaha Puntland Dr Cabdiwali Gaas Oo Mar Labaad Ka Hadlay Codsi Ciidamada AMISOM Uu Kaga Codsaday In Ay Soo Gaadhaan Puntland Sobobo La Xidhiidha Aamaanka (DHAGAYSO)

Gaas1

08-03-2014 (BNN) Madaxweynaha Puntland Dr Cabdiwali Gaas Oo Mar Labaad Ka Hadlay Codsi  Ciidamada AMISOM Uu Kaga Codsaday In Ay Soo Gaadhaan Puntland Sobobo La Xidhiidha Aamaanka (DHAGAYSO)

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 Xafiiska Wararka Boramanews

Boramanews.com

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 29 October 2013 17:26
Friday, 11 October 2013 19:11
Tuesday, 20 May 2014 06:48
Tuesday, 15 October 2013 22:23
Sunday, 13 July 2014 12:18
Tuesday, 03 December 2013 21:03
Saturday, 24 August 2013 03:41
Monday, 14 April 2014 22:08
Wednesday, 14 August 2013 03:43
Monday, 07 July 2014 08:21