BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Madaxweynaha Puntland Dr Cabdiwali Gaas Oo Mar Labaad Ka Hadlay Codsi Ciidamada AMISOM Uu Kaga Codsaday In Ay Soo Gaadhaan Puntland Sobobo La Xidhiidha Aamaanka (DHAGAYSO)

Gaas1

08-03-2014 (BNN) Madaxweynaha Puntland Dr Cabdiwali Gaas Oo Mar Labaad Ka Hadlay Codsi  Ciidamada AMISOM Uu Kaga Codsaday In Ay Soo Gaadhaan Puntland Sobobo La Xidhiidha Aamaanka (DHAGAYSO)

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 Xafiiska Wararka Boramanews

Boramanews.com

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 10 March 2014 14:17
Tuesday, 22 April 2014 16:26
Monday, 28 October 2013 16:36
Friday, 15 November 2013 23:27
Thursday, 16 October 2014 16:02
Wednesday, 10 September 2014 11:11
Wednesday, 09 October 2013 13:37
Sunday, 14 September 2014 17:53
Sunday, 19 October 2014 15:57
Tuesday, 23 September 2014 10:28