BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Madaxweynaha Puntland Dr Cabdiwali Gaas Oo Mar Labaad Ka Hadlay Codsi Ciidamada AMISOM Uu Kaga Codsaday In Ay Soo Gaadhaan Puntland Sobobo La Xidhiidha Aamaanka (DHAGAYSO)

Gaas1

08-03-2014 (BNN) Madaxweynaha Puntland Dr Cabdiwali Gaas Oo Mar Labaad Ka Hadlay Codsi  Ciidamada AMISOM Uu Kaga Codsaday In Ay Soo Gaadhaan Puntland Sobobo La Xidhiidha Aamaanka (DHAGAYSO)

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 Xafiiska Wararka Boramanews

Boramanews.com

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 26 December 2013 02:53
Wednesday, 13 November 2013 15:27
Sunday, 20 October 2013 02:09
Thursday, 10 October 2013 21:34
Friday, 02 August 2013 15:37
Tuesday, 13 August 2013 23:28
Sunday, 13 October 2013 18:26
Monday, 10 February 2014 09:03
Monday, 11 November 2013 20:40
Thursday, 15 August 2013 19:05