BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Madaxweynaha Puntland Dr Cabdiwali Gaas Oo Mar Labaad Ka Hadlay Codsi Ciidamada AMISOM Uu Kaga Codsaday In Ay Soo Gaadhaan Puntland Sobobo La Xidhiidha Aamaanka (DHAGAYSO)

Gaas1

08-03-2014 (BNN) Madaxweynaha Puntland Dr Cabdiwali Gaas Oo Mar Labaad Ka Hadlay Codsi  Ciidamada AMISOM Uu Kaga Codsaday In Ay Soo Gaadhaan Puntland Sobobo La Xidhiidha Aamaanka (DHAGAYSO)

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 Xafiiska Wararka Boramanews

Boramanews.com

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 01 August 2014 11:15
Monday, 02 September 2013 13:29
Sunday, 04 May 2014 14:12
Monday, 16 June 2014 15:35
Sunday, 18 May 2014 10:59
Tuesday, 22 April 2014 09:04
Monday, 28 July 2014 12:37
Thursday, 23 January 2014 00:31
Saturday, 05 October 2013 03:23
Saturday, 10 May 2014 21:00