BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

HARGEYSA:Maxkamada Haheysa Oo La Horkeenay Haweenay Dil Naxariis Daro Ah Gaysatay Iyo Dadwayne U Daawasho Tagay (VIDEO)

MAXKAMASHCB

08-03-2014 (BNN) Maxkamada Magaalada Hargeysa Oo Maanta La Horkeenay Haweenay Lagu Eedeeyay In Ay Dilgaysatay Kadibna Gurigeeda Ku Aastay Iyo Dadwayne U Daawasho Tagay (VIDEO)

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 08 August 2013 09:58
Friday, 13 September 2013 03:03
Friday, 29 November 2013 18:23
Thursday, 28 November 2013 19:54
Tuesday, 17 September 2013 19:12
Saturday, 21 September 2013 19:29
Wednesday, 01 January 2014 13:03
Tuesday, 10 September 2013 11:29
Tuesday, 08 April 2014 13:03
Saturday, 04 January 2014 23:38