BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

HARGEYSA:Maxkamada Haheysa Oo La Horkeenay Haweenay Dil Naxariis Daro Ah Gaysatay Iyo Dadwayne U Daawasho Tagay (VIDEO)

MAXKAMASHCB

08-03-2014 (BNN) Maxkamada Magaalada Hargeysa Oo Maanta La Horkeenay Haweenay Lagu Eedeeyay In Ay Dilgaysatay Kadibna Gurigeeda Ku Aastay Iyo Dadwayne U Daawasho Tagay (VIDEO)

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 25 January 2014 10:16
Saturday, 14 September 2013 17:17
Monday, 18 November 2013 21:51
Saturday, 24 May 2014 12:16
Sunday, 24 August 2014 08:30
Thursday, 20 March 2014 18:06
Tuesday, 20 August 2013 12:07
Saturday, 11 January 2014 17:42
Sunday, 19 January 2014 13:09
Monday, 24 February 2014 08:42