BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

HARGEYSA:Maxkamada Haheysa Oo La Horkeenay Haweenay Dil Naxariis Daro Ah Gaysatay Iyo Dadwayne U Daawasho Tagay (VIDEO)

MAXKAMASHCB

08-03-2014 (BNN) Maxkamada Magaalada Hargeysa Oo Maanta La Horkeenay Haweenay Lagu Eedeeyay In Ay Dilgaysatay Kadibna Gurigeeda Ku Aastay Iyo Dadwayne U Daawasho Tagay (VIDEO)

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 20 May 2014 10:34
Friday, 14 March 2014 17:23
Tuesday, 18 March 2014 15:36
Friday, 17 January 2014 10:31
Sunday, 26 January 2014 10:19
Thursday, 13 February 2014 20:48
Saturday, 12 July 2014 19:04
Wednesday, 25 December 2013 01:18
Wednesday, 05 February 2014 11:54
Friday, 21 March 2014 20:45