BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO SAWIRRO laga Soo Qaaday Ciidamada isugu Jira Rag iyo Dumar oo Magaalada Baladweyne loogu diyaariyay Dawlada Somalia

GABADCIIDAN1small

13-08-2013 Baladweyne (Bnn) Ciidamada dawlada ee kusugan magaalada Baladweyne ayaa iyagu waxay sheegeen inay udiyaar garoobeen dagaal ay la galaan ciidamada Al shabaab.

Waxa uu sheegay Taliyaha ciidamada Xoogga ee gobolka Hiiraan Korneel Tawane Axmed inay udiyaarsan yihiin dagaalka ay shabaab kaga soo horjeedaan.

GABADCIIDAN1GABADCIIDAN1GABADCIIDAN1GABADCIIDAN1

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 12 June 2014 16:08
Wednesday, 19 March 2014 12:11
Friday, 13 December 2013 04:29
Friday, 26 September 2014 19:50
Monday, 07 October 2013 18:02
Tuesday, 14 October 2014 09:27
Thursday, 03 July 2014 08:06
Friday, 21 February 2014 10:30
Tuesday, 28 January 2014 16:22
Saturday, 15 March 2014 08:48