BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO SAWIRRO laga Soo Qaaday Ciidamada isugu Jira Rag iyo Dumar oo Magaalada Baladweyne loogu diyaariyay Dawlada Somalia

GABADCIIDAN1small

13-08-2013 Baladweyne (Bnn) Ciidamada dawlada ee kusugan magaalada Baladweyne ayaa iyagu waxay sheegeen inay udiyaar garoobeen dagaal ay la galaan ciidamada Al shabaab.

Waxa uu sheegay Taliyaha ciidamada Xoogga ee gobolka Hiiraan Korneel Tawane Axmed inay udiyaarsan yihiin dagaalka ay shabaab kaga soo horjeedaan.

GABADCIIDAN1GABADCIIDAN1GABADCIIDAN1GABADCIIDAN1

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 14 September 2013 05:50
Wednesday, 23 July 2014 18:12
Monday, 15 September 2014 21:04
Wednesday, 08 January 2014 09:49
Thursday, 21 November 2013 14:19
Monday, 30 June 2014 14:24
Sunday, 13 April 2014 11:13
Monday, 17 March 2014 20:31
Saturday, 11 January 2014 22:08
Friday, 08 August 2014 20:38