BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO SAWIRRO laga Soo Qaaday Ciidamada isugu Jira Rag iyo Dumar oo Magaalada Baladweyne loogu diyaariyay Dawlada Somalia

GABADCIIDAN1small

13-08-2013 Baladweyne (Bnn) Ciidamada dawlada ee kusugan magaalada Baladweyne ayaa iyagu waxay sheegeen inay udiyaar garoobeen dagaal ay la galaan ciidamada Al shabaab.

Waxa uu sheegay Taliyaha ciidamada Xoogga ee gobolka Hiiraan Korneel Tawane Axmed inay udiyaarsan yihiin dagaalka ay shabaab kaga soo horjeedaan.

GABADCIIDAN1GABADCIIDAN1GABADCIIDAN1GABADCIIDAN1

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 06 September 2013 21:35
Wednesday, 08 January 2014 13:39
Monday, 07 July 2014 14:00
Thursday, 08 August 2013 20:40
Saturday, 05 April 2014 18:47
Saturday, 10 May 2014 11:49
Monday, 11 August 2014 19:11
Monday, 16 December 2013 16:34
Monday, 07 April 2014 16:17
Friday, 04 October 2013 20:18