BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO SAWIRRO laga Soo Qaaday Ciidamada isugu Jira Rag iyo Dumar oo Magaalada Baladweyne loogu diyaariyay Dawlada Somalia

GABADCIIDAN1small

13-08-2013 Baladweyne (Bnn) Ciidamada dawlada ee kusugan magaalada Baladweyne ayaa iyagu waxay sheegeen inay udiyaar garoobeen dagaal ay la galaan ciidamada Al shabaab.

Waxa uu sheegay Taliyaha ciidamada Xoogga ee gobolka Hiiraan Korneel Tawane Axmed inay udiyaarsan yihiin dagaalka ay shabaab kaga soo horjeedaan.

GABADCIIDAN1GABADCIIDAN1GABADCIIDAN1GABADCIIDAN1

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 14 June 2014 12:52
Sunday, 22 June 2014 04:07
Wednesday, 22 January 2014 22:30
Monday, 03 February 2014 18:29
Wednesday, 21 August 2013 02:17
Thursday, 31 October 2013 04:26
Saturday, 05 April 2014 17:41
Thursday, 09 January 2014 12:22
Thursday, 06 February 2014 22:53
Saturday, 18 January 2014 19:13